Biuro podróży "BAK-TRAVEL" powstało w 2018 roku przy istniejącej już od 2013 roku firmie transportowej ,,BAK-BUS”, która działa zarówno w transporcie publicznym jak i turystycznym. Od kilku lat obserwowaliśmy, poznawaliśmy i chłonęliśmy wiedzę od miłośników i przewodników na temat Bieszczad i naszych niedalekich sąsiadów. Dziś jako biuro turystyczne jesteśmy w 100% przygotowani, aby nasze wyjazdy były realizowane perfekcyjnie.

W każdej proponowanej przez nas wycieczce znajdziecie Państwo cząstkę regionu, w który się wybierzecie. Podczas podróży dojrzą Państwo niezwykłą architekturę i kulturę panującą w danym miejscu, a nasi przewodnicy postarają się przekazać mnóstwo ciekawostek, które utkwią w pamięci.

Programy wycieczek są ustalane tak, aby zadowoliły najbardziej wymagającego klienta. Dokładamy największych starań, aby każdy szczegół wycieczki był dopatrzony, a wypoczynek naszych klientów był czystą przyjemnością. Spośród wielu biur podróży działających w regionie jesteśmy jedynym, które posiada własny transport, co umożliwia nam, w każdej chwili na dobór wygodnego, odpowiedniego i klimatyzowanego autokaru.

JAKO JEDYNI :

* posiadamy własny sprzęt AUDIO-TOUR, co umożliwia Naszym Klientom usłyszeć każdy szczegół jaki przekazuje przewodnik bez potrzeby bycia tuż obok niego,

* przystąpiliśmy do programu Polska Bezgotówkowa, możliwość ZAPŁATY KARTĄ za wycieczkę, u pilota w autokarze,

* posiadamy WŁASNY TRANSPORT, co umożliwia nam dowóz klientów z każdej miejscowości w Bieszczadach,

Pragniemy zaprosić Państwa na wycieczkę:

 • Do braci z zza wschodniej granicy: UKRAINA -LWÓW,
 • Do bliskich znajomych, zmieniając klimat na degustację win i odpoczynek w ciepłych basenach termalnych: WĘGRY - MISZKOLC,
 • SŁOWACJA- BARDEJÓW – Słowackiej perełki, znajdującej się na liście UNESCO
 • Pokazać Państwu najpiękniejsze zakątki Bieszczad, MAGICZNE BIESZCZADY i DUŻA PĘTLA BIESZCZADZKA,
 • TAJEMNICE DZIKICH BIESZCZAD- czyli Bieszczadzki off- roud, autami terenowymi 4x4,
 • QUADY W BIESZCZADACH, wynajem i przejażdżka z profesjonalistą,

Na wycieczki zabierzemy Państwa WŁASNYM transportem, z wykwalifikowanymi, sympatycznymi i z wieloletnim stażem pracy kierowcami, z którymi podróż będzie upływać w sympatycznej atmosferze z bieszczadzką muzyką w autokarze, a przede wszystkim gwarantujemy w pełni bezpieczną podróż. Dodatkowo dbając o Państwa bezpieczeństwo każdy uczestnik wycieczki posiada ubezpieczenie NNW i KL w firmie PZU, nasze biuro chroni gwarancja ubezpieczeniowa na ponad 200 tys. zł w firmie ubezpieczeniowej AXA. Dodatkowo Naszych klientów chroni gwarancja ubezpieczeniowa naszego własnego transportu firmy matki ,,BAK-BUS” .

Jesteśmy licencjonowanym biurem podróży, widniejemy w Rejestrze Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych.

Na zamówienie KLIENTA jesteśmy w stanie zorganizować:

 • Wyjazdy integracyjne,
 • Niezapomniane wieczory panieńskie/kawalerskie,
 • Klimatyczne imprezy bieszczadzkie z specjalnościami regionu,
 • Ogniska ,
 • Kuligi z ogniskiem i pieczeniem kiełbaski.